Niepubliczne Przedszkole FANTAZJA - O NAS - Niepubliczne Przedszkole FANTAZJA

Niepubliczne Przedszkole FANTAZJA - O NAS

OVERVIEW

The web page przedszkole-fantazja.pl currently has a traffic ranking of zero (the smaller the better). We have examined zero pages inside the site przedszkole-fantazja.pl and found one website referencing przedszkole-fantazja.pl. I found one social communication accounts linked to this website.

PRZEDSZKOLE-FANTAZJA.PL TRAFFIC

The web page przedszkole-fantazja.pl has seen a alternation quantities of traffic throughout the the year.
Traffic for przedszkole-fantazja.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole-fantazja.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole-fantazja.pl

WHAT DOES PRZEDSZKOLE-FANTAZJA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole-fantazja.pl Mobile Screenshot of przedszkole-fantazja.pl Tablet Screenshot of przedszkole-fantazja.pl

PRZEDSZKOLE-FANTAZJA.PL SERVER

Our parsers detected that the main page on przedszkole-fantazja.pl took six hundred and thirty-three milliseconds to download. We could not detect a SSL certificate, so therefore our parsers consider przedszkole-fantazja.pl not secure.
188.165.16.199

We caught that this website is implementing the Apache/2.2.14 (Unix) server.

Niepubliczne Przedszkole FANTAZJA - O NAS - Niepubliczne Przedszkole FANTAZJA

Niepubliczne Przedszkole FANTAZJA - O NAS

PARSED CONTENT

The web page przedszkole-fantazja.pl states the following, "Witamy na stronie Niepublicznego Przedszkola FANTAZJA w Lubartowie." We saw that the website said " Szanowni Rodzice, z myślą o Waszych pociechach stworzyliśmy bezpieczne i nowoczesne przedszkole." It also said " Naszym celem jest wspomaganie oraz kierunkowanie rozwoju dziecka. Realizujemy program wychowania przedszkolnego zatwierdzony przez MEN. Przedszkole posiada własną kuchnię, dlatego podawane posiłki są zawsze świeże, smaczne i zdrowe. Wiemy jak ważny jest rozwój fizyczny dziecka, dlatego zapewniamy duży i bezpieczny plac zabaw." The header had Niepubliczne Przedszkole FANTAZJA - O NAS as the highest ranking optimized keyword.

ANALYZE SUBSEQUENT WEBSITES

Przedszkole Ruczaj, Kraków, Krakow, Gabi

To co wiem i czego nauczyłem się zawdzięczam przedszkolu, tam czułem się bezpiecznie, tam byłem szczęśliwy, tam bym chciał wrócić . Przedszkole ruczaj, przedszkole krakow, gabi, chmieleniec.

Przedszkole Gminne im. Krasnala Hałabały w Grodzisku Wielkopolskim Przedszkole Hałabały

Wszystkim dzieciom i rodzicom życzymy słonecznych, pogodnych, bezpiecznych i roześmianych wakacji. Witamy na naszej stronie! 2011 Przedszkole Gminne i.

Witamy w Groszku !

Trzy 10- 12 osobowe grupy wiekowe. Realizacja programu wychowania przedszkolnego z dostrzeżeniem indywidualnych potrzeb i możliwości dziecka. Aktywne uczestnictwo w uroczystościach wpisanych w kalendarz roku przedszkolnego. Smaczne, zbilansowane posiłki; uwzględnienie diet alergików. Wykwalifikowana kadra z długoletnim stażem.

Przedszkole Groszki Żary

Zapraszamy do wybrania interesujących odnośników z menu znajdującego się po lewej stronie.

Niepubliczne przedszkole Gucio w Płocku

ZAPRASZAMY RODZICÓW Z DZIEĆMI NA ROZMOWY. ZAPRASZAMY NA GUCIOLANDIĘ - BEZPŁATNE WARSZTATY. Zapisz swoje dziecko na bezpłatne warsztaty GUCIOLANDIA. Niepubliczne Przedszkole Gucio funkcjonuje przez cały rok w godzinach 6. Dysponujemy 6 przytulnymi salami, bogato wyposażonymi w zabawki, gry i pomoce dydaktyczne. Posiadamy jeszcze kilka wolnych miejsc. Poznaj szczegóły naszej oferty i rekrutacji.